SS

Danışmanlık

EMEK GÜVENLİK EĞİTİM ve DANIŞMANLIK olarak uzun yıllardır vermekte olduğumuz danışmanlık hizmetlerimizle, küçük ve orta işletmelerden uluslararası çapta hizmet veren şirketlere kadar sayısız müşterimizi yangına riskine karşı korumaktayız. Bu çerçevede danışmanlık hizmeti faaliyetlerimiz aşağıda olduğu gibidir.

1. Tüm tesisin üretim süreci ile birlikte incelenerek yangın risklerinin belirlenmesi, risk analizlerinin yapılarak raporlanması ve proje bazında çözüm önerilerinin sunulması.
2. Mevcut proje çerçevesinde tedarik süreci desteği, proje olmaması durumunda projelendirme.
3. Alan risk analizi ile standartlar ve yönetmeliklere uygun yangın söndürme, ikaz ve ihbar sistemleri, alarm panelleri, kontrol odaları cihaz ve malzemelerin tespiti, var ise mevcutların değerlendirilmesi ardından gerekli önerileri içeren raporların hazırlanması.
4. Raporlamanın ardından, gerekli sistemlerle birlikte ihale sürecine şartnamenin hazırlanması.
5. Montaj ve montaj denetimi.
6. Yapım aşamasında sistem ve malzemelerin kontrolü.
7. Teslim aşamasında nezaret ederek olur onayının verilmesi.
8. İtfaiyeden alınacak yangına elverişlilik raporu öncesi son kontrol ve denetime nezaret.
9. Tesise uygun acil durum yangın talimatının hazırlanması.
10. Yangın ekipleri ve kriz masasının oluşturulması.
11. Ekiplerin özel eğitimi, sertifikalandırılması.
12. Tatbikat ve sonuç raporları.
13. Sivil Savunma Planlarının hazırlanması
14. Acil Durum Eylem Planlarının hazırlanması
Yukarıda belirttiğimiz görev tanımları doğrultusunda size en doğru hizmet ve fiyatı verebilmemiz açısından talep ettiğiniz hizmetin görev tanımını, hizmeti talep ettiğiniz projenin faaliyet alanını, kat ve metrekaresini, proje durumunu bildirmenizi ve projede keşif yapabilmemiz için bize buraya tıklayarak ulaşabilir ve randevu tarihi bildirebilirsiniz.